Maciek Tołpa – uczeń kl. IVa laureat konkursu „Bezpieczni na drodze",

Maciek Tołpa – uczeń kl. IVa jest laureatem konkursu, którego organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu, a honorowy patronat nad nim objęli: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Marian Rojek, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Marszałek Województwa Lubelskiego. 6 XII br. Maciek wraz z rodzicami uczestniczył w uroczystym podsumowaniu XI Edycji Konkursu Plastycznego w Grabowcu. Przemówienia zaproszonych gości, piękna część artystyczna dotycząca ruchu drogowego jak również spotkanie ze Święty Mikołajem to tylko wybrane elementy wspaniale przygotowanej uroczystości. Miłym akcentem było rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego, pamiątkowe zdjęcia oraz poczęstunek. Maciek przywiózł również nagrody dla Oskara Różańskiego i Natalki Skiby orazdyplom podziękowania za uczestnictwo dla naszej szkoły. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.