Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy...

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Właśnie wkroczyliśmy w nowy – 2019 rok. Jednak warto jeszcze na moment cofnąć się do ostatnich przedświątecznych dni, kiedy to klasa V „b” razem z rodzicami organizowała swoją wigilię. Należy o niej wspomnieć i pamiętać, gdyż były to chwile, w których zacieśniały się więzy między uczniami i rodzicami, a to przecież w relacjach międzyludzkich jest najważniej.

Świąteczny nastrój zapanował, gdy wspólnie dzielono  się opłatkiem, składano sobie świąteczne życzenia i śpiewano kolęd. Wszystkim smakowały potrawy przygotowane przez wspaniałych Rodziców: barszcz, pierogi, kluski z makiem, ryby i  inne pyszności. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach uczestników. Chwile te nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale też wzmacniają serdeczne i bliskie relacje.